Deep Impact podcast #14 - ISNT

01/01/2000
ISNT jest osobistością o wszechstronnych zainteresowaniach i umiejętnościach. Takich artystów znamy kilku, wszystkim wychodzi to na dobre. Założycielka formacji Behind The Stage, graficzka, artystka wizualna, promotorka, DJka i producentka - dzisiaj, dla nas! wciela się w rolę siewcy technicznego niepokoju. Słowa nigdy nie oddają dobrze dźwięku, są zbyt pretensjonalne. Z tego powodu zapraszamy Was do bezpośredniego odsłuchiwania subtelnej podróży w misternie wytyczonym kierunku.
Przed Państwem ISNT!

Inne audycje

spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
Aircheck-2015-09-04-19-29-59.mp3

Po Atonalu

Ekipa Deep Impact dzieli się wrażeniami z tegorocznej edycji Berlin Atonal
GAWORZYNY gadafest 2017 podcast1.mp3

Radio Gadafest

Gaworzyny przybliżają line up festiwalu Gadafest 2017
diabot.mp3

Z dna kejsa: Diabot

Najdoskonalszy fachura krakoskiego techno wyciąga z kejsa przykurzone perełki.
deepimpact_11_Gem_320.mp3

Deep Impact podcast #11 - GEM

Półtorej godziny energicznej, winylowej selekcji od członka kolektywu Technosoul - GEMa.
fest 93.mp3

Festivaling #93

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
fest 94.mp3

Festivaling #94

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
JAN_AUDYCJA.wav

Przedoffie

O nowej płycie Cock Sparrer i nadchodzącym OFF Festiwalu