The Vegetable Orchestra

16/02/2016
Trzeszcząca kapusta, wyjące marchewki i skrzypiący por przy akompaniamencie wiertarki, a do tego rytmy techno i free jazzu? To tylko wierzchołek muzycznej góry lodowej, jaką jest twórczość The Vegetable Orchestra!

Inne audycje

partch_audycja_ok.mp3

Harry Partch

Utonalność, chromelodeon i 43-stopniowa skala?
stella_ch_goto.mp3

Jej Wysokość Stella Chiweshe

Niebezpieczna mbira, duchy zmarłych i trance music wśród krajobrazów Zimbabwe...
JAN_AUDYCJA.wav

Przedoffie

O nowej płycie Cock Sparrer i nadchodzącym OFF Festiwalu
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
fest 94.mp3

Festivaling #94

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
gotowy_kimmooo.mp3

Kimmo Pohjonen

Czyli ten, który na scenie wdaje się w bijatyki!
fest 96.mp3

Festivaling #96

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
akpatok_ok.mp3

Akpatok Ensemble

Oniryczne kontemplacje dźwięku i ciszy
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego