Katarzyna Boni

23/06/2016
Miło nam powitać wśród gości Katarzynę Boni, której najnowsza książka Ganbare. Warsztaty umierania będzie miała premierę tuż tuż przed festiwalem. Niektórzy ludzie nauczyli się nurkować i wciąż szukają szczątków bliskich na dnie morza. Inni, ignorując zagrożenie, usiłują żyć w napromieniowanym świecie, jakby nic się nie stało. Jeszcze inni rozmawiają z duchami. Albo zapisują się na warsztaty umierania… Katarzyna Boni pisze inną historię Japonii. Historię ludzi, którzy próbują wrócić do życia po wielkim trzęsieniu ziemi, tsunami i wybuchu w elektrowni atomowej pięć lat temu.
Spotkanie odbyło się 23 czerwca 2016, o godz. 16:00. Prowadzenie: Łukasz Wojtusik.

Inne audycje

EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
fest_92.mp3

Festivaling #92

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net!
05 Non-Fiction - Kinga Kosińska - Brudny Róż.mp3

Kinga Kosińska

Brudny Róż. Zapiski z życia, którego nie było
10 Non-Fiction - Wlodzimierz Nowak - Niemiec.mp3

Włodzimierz Nowak

Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda
fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
kraakdoosokejka.mp3

Kraakdoos

Posłuchajcie jak brzmi prąd!
04_Non-fiction_-_Se_p_i_dziecko.mp3

Sęp i dziecko

Dyskusja: Krzysztof Miller, Michał Zieliński, Maciej Nabrdalik, Maksymilian Rigamonti.
gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.
fest 96.mp3

Festivaling #96

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.