At the Crucial Moment of Madness

08/01/2014
Druga część cyklu uzupełnień z 2013 r. W programie Clutch, Melvins i The Midnight Ghost Train w wydaniu koncertowym. Dużo ciężkich riffów, bluesujący stoner i miażdżący sludge.
Clutch - "Earth Rocker Live" - świetna ostatnia płyta studyjna w wersji koncertowej. Zbiór nagrań z amerykańskiej trasy.
Melvins - "Live at Third Man Records". Utwory z pierwszej połowy lat 90. (z albumów Bullhead, Eggnog i Stoner Witch) zagrane w podstawowym obecnie składzie zespołu, z Coadym Willisem i Jaredem Warrenem.
The Midnight Ghost Train - "Live at Roadburn 2013". Festiwalowy występ dostępny do pobrania za darmo z http://burningworldrecords.bandcamp.com/album/live-at-roadburn-2013.

Audycja

Pustynna Burza - W odmętach ciężkiej psychodelii. Stoner rock i gatunki pokrewne - grunge'owy brud, doom metalowy ciężar, space rockowe odloty.

Autorzy audycji i kontakt

Arek Łukaszewicz

Inne audycje

fest 96.mp3

Festivaling #96

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
102.mp3

Podróż na antypody

Przegląd nowości i podróż do Australii
PB_12_03.mp3

Godspeed, Ghost of Dead Steel Giant

Trzecia część uzupełnień z 2013 r. Koncertowe nagrania zespołów Mastodon, Elder i Earthless.
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
GAWORZYNY VOL 3a.mp3

Gaworzyny vol 3 - nasi ludzie

W tym odcinku dzwonimy po znajomych muzykantach i pytamy co u nich słychać.
fonixazyl17dbGodinheart.mp3

ElektronicznyAzyl E/A podcast # 1 Fonix dj set - Holy Spirit was here

Pierwszy podcast z nowej serii Elektroniczny Azyl, 45 minut głębokiej łagodności od Fonix. Muzyka: Deep/Ambient/Dub
katajjaqq.mp3

Katajaqq

Gardłowe śpiewy Inuitów
fest_92.mp3

Festivaling #92

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net!