The Black Goat

01/01/2014
Pierwsza część cyklu uzupełnień z 2013 roku. W programie koncertowe nagrania The Black Angels, Goat i Godspeed You! Black Emperor. Klasyczna psychodelia w kilku odsłonach, plemienne rytmy, trochę muzyki eksperymentalnej i post-rock w potężnej dawce.
The Black Angels - EP "Live from San Francisco". Zaledwie kilkanaście minut, trzy utwory z ostatniej płyty studyjnej. Wydawnictwo dostępne do ściągnięcia ze strony http://noisey.vice.com/blog/download-the-black-angels-new-ep-live-in-san-francisco.
Goat - album "Live Ballroom Ritual" zawierający występ w londyńskim Electric Ballroom. Zespół zagrał tam wszystkie wydane dotychczas utwory - cały album debiutancki plus kilka rzeczy spoza niego.
Godspeed You! Black Emperor - utwór "Behemoth", nieobecny na żadnej płycie studyjnej. Jest dostępny na wielu bootlegach zgromadzonych na stronie https://archive.org/details/GodspeedYouBlackEmperor. Wersja z audycji pochodzi z koncertu w Austin: https://archive.org/details/gybe2012-10-09.flac16.

Audycja

Pustynna Burza - W odmętach ciężkiej psychodelii. Stoner rock i gatunki pokrewne - grunge'owy brud, doom metalowy ciężar, space rockowe odloty.

Autorzy audycji i kontakt

Arek Łukaszewicz

Inne audycje

Off_fina_.mp3

Pamiętniczek Offowy

O najlepszych zespołach tegorocznego OFF Festivalu i trochę o wrestlingu
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
fest_92.mp3

Festivaling #92

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net!
fest 96.mp3

Festivaling #96

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
PB_12_03.mp3

Godspeed, Ghost of Dead Steel Giant

Trzecia część uzupełnień z 2013 r. Koncertowe nagrania zespołów Mastodon, Elder i Earthless.
gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.
GAWORZYNY VOL 3a.mp3

Gaworzyny vol 3 - nasi ludzie

W tym odcinku dzwonimy po znajomych muzykantach i pytamy co u nich słychać.
fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
punktualizm radiofonia.mp3

Punktualizm

La musique pointilliste? Non - Ponctuelle!