Godspeed, Ghost of Dead Steel Giant

12/03/2014
Trzecia część cyklu uzupełnień z 2013 r. W audycji Mastodon, Elder i Earthless z wydawnictwami koncertowymi. Sludge metal, doom metal i stoner rock. Od ciężkich riffów do psychodelicznych improwizacji.
Mastodon - "Live at Brixton" - dostępny również w formie wideo zapis koncertu z lutego 2012 r. Pierwotnie wyłącznie w dystrybucji cyfrowej, od kwietnia br. także w limitowanym nakładzie na nośnikach fizycznych.
Elder - "Live at Roadburn 2013". Festiwalowy set, dostępny do bezpłatnego ściągnięcia na http://burningworldrecords.bandcamp.com/album/live-at-roadburn-2013-2. Więcej występów z zeszłorocznego festiwalu Roadburn można posłuchać online na http://www.roadburn.com/audio-streams/.
Earthless - "Live at Guadalest" - hiszpański koncert z 2009 r. Początkowo sprzedawany tylko na trasie koncertowej w 2013 r. Obecnie dostępny do posłuchania i zakupu na bandcampie: http://silvercurrent.bandcamp.com/album/live-at-guadalest-sc19.

Audycja

Pustynna Burza - W odmętach ciężkiej psychodelii. Stoner rock i gatunki pokrewne - grunge'owy brud, doom metalowy ciężar, space rockowe odloty.

Autorzy audycji i kontakt

Arek Łukaszewicz