Godspeed, Ghost of Dead Steel Giant

12/03/2014
Trzecia część cyklu uzupełnień z 2013 r. W audycji Mastodon, Elder i Earthless z wydawnictwami koncertowymi. Sludge metal, doom metal i stoner rock. Od ciężkich riffów do psychodelicznych improwizacji.
Mastodon - "Live at Brixton" - dostępny również w formie wideo zapis koncertu z lutego 2012 r. Pierwotnie wyłącznie w dystrybucji cyfrowej, od kwietnia br. także w limitowanym nakładzie na nośnikach fizycznych.
Elder - "Live at Roadburn 2013". Festiwalowy set, dostępny do bezpłatnego ściągnięcia na http://burningworldrecords.bandcamp.com/album/live-at-roadburn-2013-2. Więcej występów z zeszłorocznego festiwalu Roadburn można posłuchać online na http://www.roadburn.com/audio-streams/.
Earthless - "Live at Guadalest" - hiszpański koncert z 2009 r. Początkowo sprzedawany tylko na trasie koncertowej w 2013 r. Obecnie dostępny do posłuchania i zakupu na bandcampie: http://silvercurrent.bandcamp.com/album/live-at-guadalest-sc19.

Audycja

Pustynna Burza - W odmętach ciężkiej psychodelii. Stoner rock i gatunki pokrewne - grunge'owy brud, doom metalowy ciężar, space rockowe odloty.

Autorzy audycji i kontakt

Arek Łukaszewicz

Inne audycje

gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.
fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
102.mp3

Podróż na antypody

Przegląd nowości i podróż do Australii
GAWORZYNY VOL 3a.mp3

Gaworzyny vol 3 - nasi ludzie

W tym odcinku dzwonimy po znajomych muzykantach i pytamy co u nich słychać.
fest_91.mp3

Festivaling #91

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net!
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
PB_08_01_2014.mp3

At the Crucial Moment of Madness

Druga część uzupełnień z 2013 r. Koncertowe albumy Clutch, Melvins i The Midnight Ghost Train.
PB_1_1_2014.mp3

The Black Goat

Pierwsza część uzupełnień z 2013 r. Nagrania z koncertów The Black Angels, Goat i Godspeed You! Black Emperor.
fonixazyl17dbGodinheart.mp3

ElektronicznyAzyl E/A podcast # 1 Fonix dj set - Holy Spirit was here

Pierwszy podcast z nowej serii Elektroniczny Azyl, 45 minut głębokiej łagodności od Fonix. Muzyka: Deep/Ambient/Dub