L.C. Cooke

28/10/2014
Co wydarzyło się w Motelu Hacienda? Kto przebiegał za kulisami tajemniczej scenografii zbudowanej z samych piór? Kto wołał – ‘Bracie, gdzie jesteś?'. O tym, że sekrety i kłamstwa pod rękę idą razem do nieba i o historii, która zaplątała się w swoich własnych opowieściach. O głosowym DNA, więzach krwi i bratnich duszach.

Inne audycje

kraakdoosokejka.mp3

Kraakdoos

Posłuchajcie jak brzmi prąd!
fest 94.mp3

Festivaling #94

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
fest 96.mp3

Festivaling #96

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
15.07.2014.mp3

Get your yo-yo - we're gonna pogo!

Skoczny, miły i przyjemny, nieprzesadnie frywolny odcinek.
2014-10-21-souloovka.mp3

Calypso. Musical poetry in the caribbean 1955-69

Absolut calypsoński
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
2015-01-20-souloovka.mp3

Patykiem po niebie

Kosmiczne ujazzowienie.
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
Off_fina_.mp3

Pamiętniczek Offowy

O najlepszych zespołach tegorocznego OFF Festivalu i trochę o wrestlingu
gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.