uJAZZowione

11/06/2014
wszystko zaczęło się od wysłuchania niewydanego jeszcze singla "Six Degrees" autorstwa Ghostface Killah i BADBADNOTGOOD. spodobał mi się bardzo. poznałam klasyków gatunku czyli Wu-Tang Clan i kanadyjskie trio, które swoimi interpretacjami wyznaczyło mi ścieżkę wprost do mistrzowskich parafraz Brada Mehldau'a i jego zespołu. parafraz, które - choć znam i cenię od dawna - nie zabrzmiały jeszcze w Bipolarnej.
do wtedy/dziś.
(i jest w tej audycji przeskok nagły - po żywiołowym "You Made Me Realise", kojącym spokojem uderza standard "Bewitched, Bothered and Bewildered". lepiej ostrzec późno niż wcale, mówią a ja się podporządkowuję.)

Inne audycje

fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
spajder.mp3

E/A podcast # 3 Spajder Jeruzalem dj set

Autorem trzeciego, długo wyczekiwanego podcastu, jest szanowny przyjaciel z krakowskiego podwórka - Spajder Jeruzalem, twórca krakowskiego cyklu Wyroby Technopodobne. Spajdera możecie usłyszeć najczęściej w lokalach : Barka, Bal, Bomba na Placu .
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
bipolarna_16_kwietnia.mp3

heroina i twoje żyły

Heroin and Your Veins
fest 94.mp3

Festivaling #94

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
katajjaqq.mp3

Katajaqq

Gardłowe śpiewy Inuitów
bipolarna_18_czerwca_poprawka.mp3

gitarowe gwałtowności / CMOK

audycja grana o namiętno-gwałtownościach i gadana o CMOKu Krakowskim
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.
fest_92.mp3

Festivaling #92

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net!