Kontrkultura

23/10/2014
Jerzy Jarniewicz - poeta, krytyk literacki, anglista. Oprócz wydanych dwunastu tomików poetyckich pisze teksty krytyczne opublikowane m.in. w „Gazecie Wyborczej” i „Tygodniku Powszechnym”. Tłumaczy także z języka angielskiego; przekładał m.in. dzieła Joyce’a, Rotha czy Eco.
Kamil Sipowicz - doktor historii filozofii, poeta, artysta. Studia doktoranckie realizował na Uniwersytecie Ludwiga Maximiliana w Monachium (1980–1982) i Wolnym Uniwersytecie Berlina (1982–1988). Zajmuje się rzeźbieniem w drewnie i metalu, grafiką komputerową, malarstwem.
Piotr Siemion - Choć z zawodu jest prawnikiem, swoje życie poświęcił pisaniu. Znany jako felietonista BruLionu i tygodnika Ozon, na scenie prozatorskiej zadebiutował w 2000 roku z powieścią Niskie łąki. Cztery lata później wydał Finimondo.

Inne audycje

Conrad_Festival_2014_Day_04_1900_-_Mircea_C_rt_rescu.mp3

Światy rzeczywiste i nierzeczywiste. Spotkanie z Mirceą Cărtărescu

Światy rzeczywiste i nierzeczywiste. Spotkanie z Mirceą Cărtărescu. Prowadzenie: Joanna Kornaś i Marcin Baran
fest 95.mp3

Festivaling #95

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
Conrad_Festival_2014_Day_06_1200_-_Granice_Interpretacji.mp3

Granice interpretacji

Dyskusja: Bartosz Brożek, Jerzy StelmachProwadzenie: Bartłomiej Kucharzyk
gaworzyny vol 2.mp3

Gaworzyny vol 2 - muzyka w miejscach.

Audycja słowno-muzyczna nagrana przy udziale publiczności w oddolnym centrum inicjatyw twórczych "Twórcownia" w Miechowie. Prezentujemy historie z życia wzięte i muzykę, która im towarzyszyła.
katajjaqq.mp3

Katajaqq

Gardłowe śpiewy Inuitów
EA podcast - 4backslash4.wav

E/A podcast # 4 4/4 dj set

Czwarty podcast, nagrany przez Filipa jeszcze przed tegorocznymi wakacjami i występem w Canyon Zen, na Goadupa Festival. 4/4 dopiero co zaczął się pojawiać na krakowskiej scenie, natomiast jego selekcja i umiejętności są warte Waszej uwagi, polecamy tego
Off_fina_.mp3

Pamiętniczek Offowy

O najlepszych zespołach tegorocznego OFF Festivalu i trochę o wrestlingu
fest 93.mp3

Festivaling #93

Najświeższe zapowiedzi i relacje festiwalowe - w każdy czwartek o 20 premiera podcastu na radiofonia.net! Jesteś fanem festiwali? Ta audycja jest dla Ciebie!
GRYF.mp3

E/A podcast # 2 Huges dj set

Autorem drugiego podcastu jest Huges, dj związany głównie z krakowską sceną klubową. Najczęściej możecie go usłyszeć w lokalach : Barka lub Szpitalna 1. Warto zaznaczyć że podcasty E/A mają jeden wspólny mianownik- promujemy subtelną i wrażliwą muzykę.
Conrad_Festival_2014_Day_04_2030_-_Boris_Akunin.mp3

Rosja bez końca. Spotkanie z Borisem Akuninem

Spotkanie z Borisem Akuninem.Prowadzenie: Wacław Radziwinowicz